Şarkiye Muhtarı sokakta kalacak

Şarkiye Mahalle Muhtarlığının bulunduğu bina restore edileceği için mülk sahibinin verdiği süre bugün dolarken, Muhtar Şakir Kurtoğlu, kendisine yeni bir yer gösterilmezse sokakta kalacağını söyledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Eyl 2017 / Çar 16:01 |
/ 87 Kez Okundu
| |
Şarkiye Mahalle Muhtarlığının bulunduğu bina restore edileceği için mülk sahibinin verdiği süre bugün dolarken, Muhtar Şakir Kurtoğlu, kendisine yeni bir yer gösterilmezse sokakta kalacağını söyledi.
Şarkiye Mahallesi’nde bulunan 100 yıllık binanın giriş katında hizmet veren Muhtar Kurtoğlu, mülk sahibinin binayı restore etmek istediğini ifade ederek, kendisine verilen sürenin bugün dolduğunu söyledi. Kurtoğlu, “Bina sahibi burayı restore etmek istiyor. Geldiler tüm çizimleri yaptılar. Bina restore edilmek için hazır. Bana çarşambaya kadar burayı boşaltmamı söylediler. Ve bugün bana verilen süre bitti” dedi.
“Masa sandalyemi sokağa çıkarır orada hizmet veririm”
Bu konuda girişimlerde bulunduklarını söyleyen Kurtoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:
“Bu konudaki talebimi Cumhurbaşkanımızın muhtarlar ile yaptığı toplantıda yazılı olarak belirttim. Bu konuda İçişleri Bakanlığından Valiliğe bir yazı göndermişler. Ama henüz bir gelişme olmadı. Belediyeden yer istedim kimse yardımcı olmadı. Bugün burayı boşaltmam için verilen süre doldu. Ama nereye çıkacağım? Bu gidişle sokakta kalacağım. Ben de o zaman masamı sandalyemi sokağa koyar sokakta hizmet ederim.”

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.