Şehitleri için turnuva düzenlediler

Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Cihangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şehitlere Saygı Futbol Turnuvası’nın bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Eyl 2017 / Per 18:06 |
/ 83 Kez Okundu
| |
Bilecik’in Bozüyük ilçesinde Cihangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Şehitlere Saygı Futbol Turnuvası’nın bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirildi.
11 Eylül’de başlayan ve 6 takımın katıldığı turnuvanın şampiyonluk mücadelesi bugün Kütlü ve Necipdede takımları arasında oynanacak. Tepelce ve Kofalı takımları ise 3’üncülük maçına çıkacak.
Dernek Başkanı Hüsnü Hüner, dernek olarak hem birlik beraberliği pekiştirmek hem de köyün şehitlerinin isimlerini yaşatmak ve saygıyla anmak için bu yıl üçüncü turnuvayı düzenlediklerini söyledi. Başkan Hüner, “Köyümüz şehitlerini anmak için Cihangazi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’mizin düzenlemiş olduğu futbol turnuvası 11 Eylül’de başlamış olup bugün oynanacak final karşılaşmaları ile sona erecektir. Cihangazi halkımızın bu turnuvaya vermiş oldukları maddi ve manevi katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Başta köyümüz şehitlerinden şehit Astsubay Fikret Son ve şehit onbaşı Mahmut Ekinay ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Her yıl olduğu gibi turnuvaya verilecek her türlü desteği Cihangazispor Kulübümüz ve şehit yakınlarımıza aktarıyoruz. Bu yılki turnuvamızda her yıl olduğu gibi büyük bir centilmenlik içerisinde güzel görüntülere sahne oldu. Şahsım ve yönetim kurulum adına başta turnuvaya katılan takımlara ve futbolseverlere şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
Şehit aileleri ise, böyle bir turnuvanın şehit olan evlatlarının anısına düzenlenmiş olmasından dolayı çok duygulandıklarını söyleyerek emek veren herkese teşekkür ettiler.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.