Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulunda ’Dinkart’ oyunu

Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulunda İslam Dininin temel kavram ve konularını özet olarak öğretmeyi amaçlayan Dinkart oyununun öğrencilerin hizmetine sunulduğu bildirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Eki 2017 / Cum 12:52 |
/ 57 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Hisarcık ilçesi Seydi Resul İmam Hatip Ortaokulunda İslam Dininin temel kavram ve konularını özet olarak öğretmeyi amaçlayan Dinkart oyununun öğrencilerin hizmetine sunulduğu bildirildi.
Dinkart oyunu hakkında bilgi veren Okul Müdürü Fatih Yaman, “Geçtiğimiz yaz tatilinde hazırladığımız farz, vacip, sünnet, iman, ibadet, ahlâk ve siyer (Peygamberlik öncesi, Mekke dönemi, Medine dönemi) konularında 3 kategoriden oluşan DinKart adını verdiğimiz oyunu öğrencilerimizin hizmetine sunduk. Bu oyun sayesinde öğrencilerimiz belirtilen başlıklara ait temel bilgileri eğlenerek öğrenme imkanına sahip olacaklar. Ayrıntı ve kurallarını daha sonra paylaşacağımız, dinimizin temel kavram ve konularını özet olarak öğretmeyi amaçlayan bu oyunun okulumuza ve öğrencilerimize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.(MA-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.