Seyitgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu yapıldı

Seyitgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleşti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 16:51 |
/ 120 Kez Okundu
| |
Seyitgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Olağan Genel Kurulu gerçekleşti.
Eskişehir Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ekrem Birsen’in Divan Başkanlığını yaptığı Seyitgazi Esnaf ve Sanatkarlar Odası İlçe Kongresinde, Afrin şehitleri ile tüm şehit ve gaziler için dua edildi. Kongrede konuşan ve Seyitgazili esnafların kendileri için çok önemli ve duyarlı olduğunu belirten Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ekrem Birsen, “Belediye Başkanımız Hasan Kalın’ın gerek ilçemizde gerekse Büyükşehir Belediye Meclisinde esnaf ve sanatkarlarımıza sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ederim. Esnaflarımız arasında güzel bir birliktelik sağlanmış” dedi.
Başkan Hasan Kalın ise 4 yıldan bu yana Esnaf Odası Başkanı Fuat Karakulak ve ekibi ile birlikte çalıştıklarını kaydederek; “Başkanımız başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. Kıt kanaat ve küçük imkanlar içerisinde güzel çalışmalar gerçekleştirildi. Burada Esnaf ve Sanatkarlarımız arasında birlik ve beraberlik sağlandı. Kendilerine yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Öte yandan, Esnaf Odaları Birlik Başkanı Ekrem Birsen, Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın’a esnaf ve sanatkara verdiği desteklerden dolayı bir plaket verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.