Sokak kedileri için ’kedi evi’

Manisa’nın Salihli ilçesindeki gençlik merkezi gönüllü üyeleri tarafından "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında yapılan kedi evleri, ilçedeki parklara yerleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
09 Şub 2018 / Cum 17:00 |
/ 60 Kez Okundu
| |
Manisa’nın Salihli ilçesindeki gençlik merkezi gönüllü üyeleri tarafından "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında yapılan kedi evleri, ilçedeki parklara yerleştirildi.
Salihli Gençlik Merkezinin gönüllü gençleri ve Özel Ayışığı Rehabilitasyon Merkezinde eğitim alan öğrenciler tarafından "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında yapılan 60 adet kedi evini, Gençlik Merkezi Liderleri Emel Bozkurt, Burcu Akdağ ve gençlerle birlikte önceden belirlenen parklara yerleştirildi. Birçok projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Salihli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Oktay Ayaz, “Salihli Gençlik Merkezi olarak ‘Gençlerin İyilik Ağacı’ projesi kapsamında gönüllü gençlerimiz ve Özel Ayışığı Rehabilitasyon Merkezinde eğitim alan öğrencilerimizle birlikte sokak hayvanlarına yönelik bir sosyal bir çalışma yapmak istedik. Bu kapsamda atık malzemelerden, kartonlardan öğrencilerimizle birlikte kediler için 60 adet kedi evi yapıldı. Bu evler, önceden belirlenen parklara dağıtılarak kedilerin kış mevsiminin olumsuz etkilerinden korunmaları amaçlandı” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.