Tekkeköy Belediyesi 2018 yılına hızlı başladı

Tekkeköy Belediyesi 2018 yılının ilk gününde çalışmalarını, hizmetlerini ve projelerini hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Oca 2018 / Pzt 14:58 |
/ 61 Kez Okundu
| |
Tekkeköy Belediyesi 2018 yılının ilk gününde çalışmalarını, hizmetlerini ve projelerini hız kesmeden sürdürmeye devam ediyor.
Dolu dolu geçen bir yılın ardından 2018 yılının da projelerle, hizmetlerle ve çalışmalarla yoğun bir şekilde yaşanacağına dikkat çeken Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “2018 yılı da diğer yıllar gibi ilçemizin her alanda hizmetlerle buluştuğu bir yıl olacak. Yeni yılın ilk gününde her zaman olduğu gibi yine ekiplerimiz görevinin başında vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için çalışıyorlar. Bizlere bu görevi layık gören ilçe halkımız ile birlikte istişareler ve ortak akıl çerçevesinde karar verdiğimiz konunun üzerine eğilerek hemen o konuyu çözüme kavuşturuyoruz. 45 aylık görev süremiz boyunca her daim yeni çalışmalar, projeler, hizmetler ortaya koyduk. Bugün ilçemizdeki gözle görülür değişim, gelişim ve büyüme bunun en güzel somut göstergesidir. 2018 yılının bu ilk gününde ekiplerimiz halkımızın önündeki engelleri kaldırmak ve hayat standartlarını yükseltmek için çalışmalarını sürdürüyor. İstinat duvarı, alt yapısı tamamlanan Kutlukent mevkiindeki yolumuzu zemin sıkılaştırma çalışmaları ile betona hazır hale getiriyorlar. Bu bulvar yolumuz hem yüzlerce ailenin kullanacağı bir yol hem de yeni yaptığımız bölgenin ilk ve tek iki katlı spor kompleksimize giden önemli bir ulaşım ağı. Vatandaşlarımızın talebi ve bizlerin tespitleri sonrasında bu ve bu gibi çalışmalarımız aralıksız devam edecek. 2018 yılı ilçemizde hizmetlerin ve projelerin bir bir ardı sıra gerçekleşeceği bir yıl olacak” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.