Ters lale süslemesi Hakkari’ye renk kattı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından çarşı merkezindeki istinat duvarlarına monte edilen Hakkari’nin simgesi ters lale çiçeği süslemesi kent merkezine ayrı bir güzellik kattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
13 Ara 2017 / Çar 13:32 |
/ 41 Kez Okundu
| |
İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından çarşı merkezindeki istinat duvarlarına monte edilen Hakkari’nin simgesi ters lale çiçeği süslemesi kent merkezine ayrı bir güzellik kattı.
Hakkari Belediye Başkanlığının “2017 Hakkari Dönüşüm Programı” kapsamında kent genelinde başlatmış olduğu çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Hakkari Belediye Başkanlığı tarafından il dışında getirilen özel malzemelerle Şehit Mehmet Ceyhan Caddesi üzerinde buluna orduevi ve Halk Eğitim Merkezi istinat duvarlarına monte edilen ters lale çiçeği süslemesi çarşı merkezine ayrı bir görünüm kazandırdı. Karlı Sümbül Dağı ile bütünleşen çerçeveli ters lale süslemeleri görenleri kendisine hayran bırakıyor. Bir zamanlar söz konusu istinat duvarlarının tahrip hali ve etrafındaki barakaların kentin görünümünü bozduğunu belirten vatandaşlar ise şimdilerde ise göz kamaştıran bir görünüme kavuştuğunu söylediler. Hakkari Valiliği ve Belediye Başkanlığının birbirinden güzel projeleri ile kentin imaj değiştirdiğini ifade eden vatandaşlar Hakkari’ye her geçen gün yeni yenilikler kazandıran ve modern bir kent haline getiren yetkililere teşekkür ettiler.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.