Tuncay Demirel: 2018 yılında yatırımlar artarak devam edecektir

Çavdarhisar AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Demirel, 2018 yılının Çavdarhisar için çok daha güzel hizmetlerin geleceği bir yıl olacağını söyledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Oca 2018 / Cum 10:26 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Çavdarhisar AK Parti İlçe Başkanı Tuncay Demirel, 2018 yılının Çavdarhisar için çok daha güzel hizmetlerin geleceği bir yıl olacağını söyledi.
Köylere yapılan hizmetlerin çok önemli olduğunu belirten Başkan Demirel, ’’2017 yılında köy yollarımıza sıcak asfalt çalışmaları aralıksız yapıldı ve halen devam eden yol çalışmalarımız var. Bunun yanında 5 köyümüze su deposu, 1 köyümüze halı saha, 1 köyümüze 14 metre uzunluğunda köprü, tüm köylerimize umumi tuvalet yapımı, köylerimizin kanalizasyon hattı yenileme çalışmaları, köylerimizde toplamda 4 kilometre içme suyu hattı, şehitlerimiz adına 2 adet çeşme yapımı ve köylerimizdeki konakların tamiratı ve Camilerimizin düzenleme çalışmaları yapıldı. Yapılacak olan çalışmaları da muhtarlarımızla görüşüp elimizden gelen desteği İl Genel Meclisi üyelerimizle beraber sağlamaya çalışacağız. Tüm bu çalışmalar AK Parti Hükümetimiz sayesinde yapılmış ve yapılmaya devam edecektir. Bu çalışmalarda emeği olan herkese sonsuz teşekkürler. 2018 yılı Çavdarhisar tarımı ve turizmi açısından çok daha güzel gelişmelerin olacağı bir yıl olacaktır’’ diye konuştu.(YD-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.