Uşak Üniversitesi’nde Nevruz Bayramı Kutlandı

Uşak Üniversitesi tarafından düzenlenen Nevruz Bayramı kutlama etkinlikleri Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 16:16 |
/ 190 Kez Okundu
| |
Uşak Üniversitesi tarafından düzenlenen Nevruz Bayramı kutlama etkinlikleri Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Etkinliğe Vali Yardımcısı Sait Topoğlu, Rektör Vekili Prof. Dr. Metin Gümüş, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Nacar, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Ünal, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Saim Savaş ile Prof. Dr. Ömer Karahan, Genel Sekreter Vekili Prof. Dr. Adem Duru, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.
Açılış konuşmalarının ardından İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Öntuğ, “Türk Dünyasında Nevruz” konulu konferans vererek Türk Dünyası çerçevesinde Nevruz kutlamalarının nasıl bir içerik kazandığını anlattı.
Konferansın sonunda Prof. Dr. Murat Öntuğ’a üniversite adına Vali Yardımcısı Sait Topoğlu tarafından plaket ve Rektör Vekili Prof. Dr. Metin Gümüş tarafından teşekkür belgesi verildi.
Konferansın ardından, Binicilik ve Cirit Topluluğu tarafından hazırlanan ve büyük beğeni toplayan ok atma gösterisi, Nevruz Aşı dağıtımı gerçekleştirildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.