Usta tiyatrocu Yenimahalle seyircisiyle buluştu

Usta tiyatrocu Enis Fosforoğlu, “Seyirciyle tek kişilik laflama” olarak nitelediği oyunu “İyi Misin” ile Yenimahallelilerle buluştu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 11:45 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Usta tiyatrocu Enis Fosforoğlu, “Seyirciyle tek kişilik laflama” olarak nitelediği oyunu “İyi Misin” ile Yenimahallelilerle buluştu.
Yenimahalle Belediyesinin düzenlediği ücretsiz tiyatro akşamları tam gaz devam ediyor. Usta tiyatrocu Enis Fosforoğlu,
kendisinin yazıp oynadığı “İyi Misin”i Yenimahalleli tiyatroseverler için sahneledi. Fosforoğlu, oyununda günümüzün değişen yaşam koşullarını, güncel olayları izleyicilerle diyalog kurarak anlattı. Salonu dolduran tiyatroseverlerin çok beğendiği tek kişilik oyun sık sık alkışlarla kesildi.
Yenimahalleli olduğunu, Yenimahalle’de duraklarda otobüs beklediğini ve Yenimahalle’den kız aldığını ifade eden Fosforoğlu, Belediye Başkanı Fethi Yaşar’a sanata ve sanatçıya verdiği destek için, Yenimahalle seyircisine de katılımı için teşekkür etti.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.