Vali Salim Demir, “Yaşlılarımızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak hem devletimizin hem de toplumun görevidir"

Vali Salim Demir, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Dünya Yaşlılar Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini makamında kabul etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 15:09 |
/ 180 Kez Okundu
| |
Vali Salim Demir, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Dünya Yaşlılar Haftası münasebetiyle Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Uşak Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerini makamında kabul etti.
Kabulde hafta dolayısıyla yapılacak etkinlilerle ilgili Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Peltek’ten bilgi alan Vali Salim Demir, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek huzurevi sakinlerinin, Yaşlılar Haftasını kutladı.
Vali Salim Demir, konuşmasına şöyle devam etti, “Huzurevinde yaşayan büyüklerimizin hiç kimseye muhtaç olmadan sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerini sağlamak hem devletimizin hem de toplumun görevidir. Bu ziyaret vesilesi ile değerli büyüklerimizin sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayat sürmelerini temenni ediyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.