Vefat eden belediye personeli son yolculuğuna uğurlandı

Akçakoca Belediyesinin sevilen personellerinden zabıta görevlisi Necdet Aksu, son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurlandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 16:48 |
/ 49 Kez Okundu
| |
Akçakoca Belediyesinin sevilen personellerinden zabıta görevlisi Necdet Aksu, son yolculuğuna göz yaşlarıyla uğurlandı..
Elim bir hastalık sonucu hakkın rahmetine kavuşan Akçakoca Belediyesi personeli Necdet Aksu için, tören düzenlendi. Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törene, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Başkan Yardımcıları Suat Madenci ile Ali Direk, İl Genel Meclis Üyesi Ayfer Yılmaz, Belediye Meclis Üyesi Hasan Ali Yanmaz, belediye daire müdürleri ve mesai arkadaşları katıldı.
Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici gerçekleştirdiği konuşmasında şu ifadelere yer verdi “ 25 Haziran 1990 yılında göreve başlayan Necdet Aksu beyi bugün hakka uğurluyoruz. 28 yıl hem belediyemize hem Akçakoca’mıza hizmet etti. Gerek İtfaiye müdürlüğümüzde gerek Zabıta müdürlüğümüzde ve çeşitli birimlerde çalıştı, emek verdi. Biz kendisinden razıyız, oda hakkını helal etmiştir inşallah. Önemli olan onun helal etmesi. Tabi öncelikle, kendisine rahmet diliyoruz. Rabbim inşallah cennetiyle ödüllendirir. Ailesinin, yakınlarının ve biz mesai arkadaşlarının başısağolsun” dedi.
Tören, dua edilmesinin ardından sona erdi. Aksu’nun cenazesi daha sonra Yukarı Mahalle camine götürüldü.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.