Yabancı öğrenciye köpek saldırdı

Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek lisansı devam eden Bangladeş uyruklu öğrenci, dün akşam saatlerinde yürüyüşe çıktığı sırasında üç sokak köpeğinin saldırısı sonucu yaralandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Şub 2018 / Pzt 10:25 |
/ 38 Kez Okundu
| |
Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek lisansı devam eden Bangladeş uyruklu öğrenci, dün akşam saatlerinde yürüyüşe çıktığı sırasında üç sokak köpeğinin saldırısı sonucu yaralandı.
İsmet İnönü-2 caddesinden akşam yürüşüş yaparken bir alışveriş merkezin yanından bulunan parktan geçiş sırasında kulaklarında küpe görülmeyen üç köpek aynı anda bu saldırı gerçekleştirdi. Saldırıyı uğrayan R. J hastaneye götürülerek ilk muayene ettirildi.
Olay ile ilgili konuşan R.J. "Bir camide akşam namazımı kıldıktan sonra Es-park- Eczalık yolu üzerinden akşam yürüşüşü yaparak yurduma dönüyordum. Parktan çıkan üç köpek hiç bir şey anlamdan aynı anda saldırdı. Onlardan biri bacağıma ısırdı, pantolonum yırtıldı. Sonra hastaneye götürüldüm" dedi.

Aynı yerde 3 saldırı daha
Hastanede tedavi edilen R.J., kısa zamanda 3 kişi daha saldırı uğradığını belirterek, "Ben hastaneye gittikten sonra ardından üç kişi daha geldi ve onlar da aynı yerden saldırıyı uğradığını söyledi" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.