Yeni Mimarlar Odası yöneticilerinden Başkan Kurt’a ziyaret

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu ile bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 12:38 |
/ 95 Kez Okundu
| |
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ne (TMMOB) bağlı Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi Yönetim Kurulu ile bir araya geldi.
Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Mimarlar Odası Eskişehir Şube Başkanı Serdar Çavdar ile Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Mimarlar Odası Eskişehir Şubesi’nin 14’üncü Genel Kurulunda başkanlığa seçilen Serdar Çavdar’a ve Yönetim Kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Kurt, demokratik kitle örgütlerinin, sendikaların ve meslek odalarının Türkiye demokrasisi için hayati öneme sahip olduğunu belirtti. Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman meslek odaları ile temas halinde olduğunu söyleyen Başkan Kurt, bundan sonra da meslek odaları ile birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.
Odunpazarı Belediyesi’nin hayata geçirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini dile getiren Çavdar, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.