Emekliler Yılı İçin Yeni Adım: PTT'den Yüzde 20 İndirim Kampanyası

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Emekliler Yılı İçin Yeni Adım: PTT'den Yüzde 20 İndirim Kampanyası
#Ekonomi | Haber Merkezi
12 Haz 2024 / Çar 12:09
1 dk okuma / 724 Kez Okundu
| |

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı 'Emekliler Yılı' kapsamında yeni bir destek daha duyuruldu. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT’nin emeklilere yönelik yüzde 20 indirim kampanyası başlattığını açıkladı. Bu kampanya ile tüm emekli vatandaşlar kargo indiriminden yararlanabilecek.

PTT’den Emeklilere Yüzde 20 Kargo İndirimi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT tarafından başlatılan kargo indirimi kampanyası hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Posta, kargo, bankacılık ve e-ticaret alanlarında faaliyet gösteren PTT, emekli vatandaşlar için özel bir kampanya başlattı. Bakan Uraloğlu, "Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler," dedi.

Yurtiçi Kargo Gönderiminde Yüzde 20 İndirim

Bakan Uraloğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından 2024 yılının “Emekliler Yılı” olarak ilan edildiğini hatırlatarak, "Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilerimize yönelik kampanyalarımıza devam ediyoruz. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde emeklilerimize yönelik indirim kampanyalarımız sürüyor. Şimdi de PTT tarafından emekli vatandaşlarımıza yönelik standart taşıma ve adrese teslim hizmetlerde ayda en fazla 5 adet olmak üzere yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim kampanyası başlattık," ifadelerini kullandı. Emekli vatandaşlar, PTT iş yerlerine gelerek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri halinde bu indirimden faydalanabilecekler.

Detaylı Bilgiler PTT’nin Resmi Sitesinde

Bakan Uraloğlu, emeklilerin kampanya ile ilgili detaylı bilgilere PTT'nin resmi internet sitesi üzerinden veya PTT iş yerlerinden ulaşabileceklerini belirtti. Bu kampanya, emekli vatandaşların kargo gönderim maliyetlerini azaltarak onlara destek olmayı amaçlıyor.

 

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.