19 Mayıs kortejinde yolda kayan at, binicisiyle birlikte düştü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
19 Mayıs kortejinde yolda kayan at, binicisiyle birlikte düştü
19 May 2023 / Cum 12:46
/ 24 Kez Okundu
| |

Bolu’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinliklerinde yürüyüşe eşlik eden at, kayganlaşan yolda binicisiyle birlikte yere düştü. O anlar dron ile görüntülendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri Bolu’da heyecan ile kutlandı. 19 Mayıs kutlamaları Anıtpark’ta bulunan Atatürk anıtına çelenk sunma ile başladı. Anıtpark’ta yapılan konuşmaların ardından onlarca genç, Karaçayır Kapalı Spor Salonu’na dev Türk bayrağı ile yürüyüşe hazırlandı. Gençlerin önünde 4 atlı kortej de hazır bulundu. Yürüyüş başlamadan önce huysuzlanan bir atak binicisi üzerindeyken yağmur sebebiyle kayganlaşan zeminde dengesini kaybedip yere düştü. Atla beraber yere düşen binici yaralanmazken, huysuzlanan at yürüyüşten çıktı. Yürüyüşe 3 atlı kortej devam etti.
Gençlerin yürüyüşü çevredeki vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Kapalı spor salonunda çeşitli halk oyunları ve gösteriler yapıldı. Spor salonunda koltukları dolduran gençler büyük bir coşkuyla yapılan etkinleri izledi.
Gençlerin yürüyüşü dron ile görüntülendi.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.