Afrin operasyonu için Balıklıgöl Dergah Camisi’nde Fetih Suresi okundu

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın, Afrin harekatına ilişkin "Bu akşam bütün camilerimizde yatsı ve sabah namazı öncesi veya sonrası Fetih Suresi okunacak, ordumuza ve milletimize dua edilecektir" açıklamasının ardından Şanlıurfa Balıklıgöl’de bulunan Dergah Camisinde Fetih Suresi okundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Oca 2018 / Cmt 21:35 |
/ 127 Kez Okundu
| |
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın, Afrin harekatına ilişkin "Bu akşam bütün camilerimizde yatsı ve sabah namazı öncesi veya sonrası Fetih Suresi okunacak, ordumuza ve milletimize dua edilecektir" açıklamasının ardından Şanlıurfa Balıklıgöl’de bulunan Dergah Camisinde Fetih Suresi okundu.
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın Türkiye’nin Afrin’e yönelik başlattığı operasyon nedeniyle yaptığı açıklama sonrası Şanlıurfa Balıklıgöl’de bulunan Dergah Camisi’nde Fetih Suresi okundu. Hoparlörlerden de verilen Fetih Suresi sonrası ellerini açan cemaat, Türk askerinin zarar görmemesi için dualar etti.
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş’ın açıklamasında, “Vatanımızı ve huzurumuzu tehdit eden terör yapılanmalarına karşı, kahraman güvenlik güçlerimizin başlattığı sınır ötesi harekatının zaferle sonuçlanması için bu akşam bütün camilerimizde yatsı ve sabah namazı öncesi veya sonrası Fetih Suresi okunacak, ordumuza ve milletimize dua edilecektir. Bütün görevlilerimizden söz konusu programı icra etmelerini önemle rica ederim” ifadeleri yer almıştı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.