Ağrı’da ilkokul öğrencisi Hiranur’a doğum günü sürprizi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Ağrı’da ilkokul öğrencisi Hiranur’a doğum günü sürprizi
10 Mar 2023 / Cum 16:25
1 dk okuma / 44 Kez Okundu
| |

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesindeki 100. Yıl İlkokulunda görev yapan sınıf öğretmeni Hülya İnci, öğrencisi Hiranur Tatlı’ya sürpriz yaparak doğum gününü kutladı.

Ağrı’nın Eleşkirt ilçesindeki 100. Yıl İlkokulunda görev yapan sınıf öğretmeni Hülya İnci, öğrencilerine yönelik yaptığı çeşitli etkinlik ve çalışmalarla öğrencilerinin geleceğine ışık oluyor. Öğrencilerin doğum gününü de unutmayan Hülya öğretmen, öğrencisi Hiranur Tatlı’nın 10’uncu yaş gününde sürpriz yaptı. Evinde kendi eli ile hazırladığı ve süslediği pastayla sınıfa giren Hülya öğretmen; şaşkınlığı, ilk defa doğum gününü kutlamanın mutluluğu ve sevincini bir arada yaşayan öğrenci Hiranur, pastanın üzerindeki mumları üfleyerek söndürdü. Pastayı kesip arkadaşlarına ikram eden Hiranur, doğum günü sürprizi için öğretmenine teşekkür etti.
Hiranur’un doğum gününü kutlayıp hayatında başarılar dileyen Hülya öğretmen, "Bu özel günde öğrencimin yeni yaşını paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Anne şefkati kadar değerli bu mesleği hakkıyla yapmanın gururu içerisindeyim. Hayattaki en büyük şans küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır düşüncesi ile beraber her çocuğumda hayatlarına yönelik olumlu izler bırakmak, onların hayatlarına dokunmak en güzel öğretmen felsefesidir. Bugün de bu felsefeyi ilke edinmiş öğretmen olarak öğrencime güzel bir sürpriz doğum günü yapmış oldum. Tüm eğitim öğretim hayatında kocaman başarı ve mutluluklar dilerim. Hayattaki tüm güzellikler seninle olsun güzel kızım Hira. Çocuklar gülsün ki dünya gülsün" dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.