Ağrı’da üniversite öğrencileri yurt binalarını ‘Afrin’ yazısıyla aydınlattı

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri TSK tarafından Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtına destek vermek için Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarını ‘Afrin’ koreografisi ile aydınlattı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Mar 2018 / Per 11:52 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi öğrencileri TSK tarafından Afrin’e yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtına destek vermek için Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) yurtlarını ‘Afrin’ koreografisi ile aydınlattı.
Ağrı’da İshakpaşa Yurdu, Ahmedi-i Hani Yurdu, Abdurrahim Arvasi Yurdu ve Ağrı Kız Yurdu’nda kalan öğrenciler, Türk Silahlı Kuvvetleri ve ÖSO mensupları tarafından Afrin’de bulunan terör örgütü PKK/PYD teröristlerine yönelik başlatılan ‘Zeytin Dalı’ harekâtına destek vermek için yurt binalarında ışıklı Afrin yazılı koreografi oluşturdu. Şehrin birçok noktasından görülen ışıklı Afrin yazısı büyük alkış aldı. Öte yandan Afrin yazılı yurt binalarının önünde bir araya gelen çok sayıda öğrenci ellerine Türk bayrakları alarak, ‘Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez’ sloganı attı. Öğrencilere yurt binalarında bulunan diğer öğrencilerden de alkışlı destek geldi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.