AHİD’den 15 Temmuz davalarının görüldüğü adliye önünde açıklama

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) üyeleri, Akıncı Üssü davasının görüldüğü Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü önünde basın açıklaması yaptı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 10:21 |
/ 47 Kez Okundu
| |
Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) üyeleri, Akıncı Üssü davasının görüldüğü Sincan Ceza ve İnfaz Kurumları Kampüsü önünde basın açıklaması yaptı.
FETÖ davalarının görüldüğü Sincan Adliyesi önünde açıklama yapan AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman, “AHİD Ankaralılar Derneği olarak 15 Temmuz Platformu’yla birlikte tüm varlığımızla 15 Temmuz ruhunun yaşatılması ve 15 Temmuz 2016’da yaşananların unutulmaması için nöbetlerimize devam ediyoruz” dedi.
"Yakın tarihimizin en büyük ihaneti olan hain darbe girişimi milli birlik ve beraberliğimizi parçalamayı amaçlamıştır" diyen Yaman, “Hain darbe girişimi politik anlamda büyük bir istikrarsızlığa ve krize yol açmadan engellenmiştir. Milletimiz birbirine kenetlenmiş, hainlerin yargılanmalarını izlemektedir” diye konuştu.

“Davaların takipçisi olmaya devam edeceğiz”
Yaman, ”Allah bir daha bu memleketin, bu milletin istiklalini tehlikeye düşürmesin, bir daha İstiklal Marşı yazmaya mecbur etmesin. Böyle bir gecenin bir daha yaşanmamasını diliyorum, tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Davaların takipçisi olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.