AHİD’den Başbakan Yardımcısı Bozdağ’a ziyaret

Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Genel Başkanı Hilmi Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Eki 2017 / Cmt 10:10 |
/ 69 Kez Okundu
| |
Ankaralılar ve Ankara’ya Hizmet Edenler Derneği (AHİD) Genel Başkanı Hilmi Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ’ı makamında ziyaret etti.
AHİD Genel Başkanı Yaman, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Başbakan Yardımcısı Bozdağ’ı ziyaret etti. Çankaya Köşkü’nde gerçekleşen görüşmede AHİD Genel Başkanı Yaman, "15 Temmuz’daki duruşunuzdan dolayı Ankaralılar adına teşekküre geldik. Biz Ankaralılar 15 Temmuz’da meydanlara sığmadık. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla sokaklara çıktık. Sizler de Gazi Meclisi’mizde görev başında oldunuz. Bunun için size teşekkür ederiz" ifadelerini kullandı.
"Ankara’ya hizmet noktasında güzel faaliyetler yapacağınıza gönülden inanıyorum" diyen Bozdağ ise AHİD Genel Başkanı Hilmi Yaman ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.