AK Parti Erzurum Milletvekili Öz, Zafer medya grubu ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
AK Parti Erzurum Milletvekili Öz, Zafer medya grubu ziyaret etti
05 Oca 2024 / Cum 15:13
2 dk okuma / 2 Kez Okundu
| |

AK Parti Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz, AK Parti Erzurum İl Başkan Yardımcısı, Medya Tanıtım Başkanı Muhammet Karaca ile Zafer Medya Grup, Milletin Sesi Gazetesi, 25Flaş Haber Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak’ı ziyaret etti.


’Profesyonel ekiplerimizle hizmet veriyoruz’
Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak, 1984 yılından bu yana kalitede anlayışından taviz vermediklerini, modern teknolojisi ile sektöründe Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz Bölgesi’ne hizmet ettiklerini ifade etti. Barlak,’‘Erzurum 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde 6 bin metrekare kapalı alanda faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Üstün tasarım alt yapısı ve aralıksız devam eden farklı çizgi arayışı ile hizmetlerinden taviz vermeyerek son modern donanımlı ekipmanlarımızı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin hizmetine sunuyoruz. Üretim ve tasarım departmanlarını ayıran organizasyon yapısı ile hizmetlerinde çeşitliliği amaç ediniyoruz. Son modern teknoloji ürünü 5 renk artı lak ofset makinesi ile bölge illerine hizmet veriyoruz. Üretim ve tasarım tesislerimizde toplamda 100’ün üzerinde personel istihdam ediyoruz. Teknolojiyi takip edip tüm imkânlarını Erzurum’a taşıma gayretinde müşterilerimize çözüm odaklı hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimizin logo, katalog, afiş, kitap, dergi, kutu, ambalaj, gazete, web sayfası e-ticaret çözümleri gibi çalışmalarımızla Erzurum ve bölgeye her zaman en iyiyi kaliteli hizmeti yapma gayretindeyiz. ” dedi.

Öz,‘Barlak ailesini, zafer ofset çalışanlarını tebrik ediyorum’
Erzurum’da teknoloji üstü böyle bir tesisin kurulumu ile hizmet vermesinden son derece mutlu olduğunu ifade eden Milletvekili Mehmet Emin Öz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin modern baskı tesislerini Erzurum’a kazandıran Zafer Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Metin Barlak’a teşekkkür eden Milletvekili Öz,’Doğu Anadolu, Güneydoğu Anadolu, Doğu Karadeniz Bölgesinde şu ana kadar teknolojik anlamında büyük ve tam donanımlı Erzurum Zafer Medya Ofset Baskı Tesislerinde çekirdekten yetişen makina başında alın teri döken emektar çalışan işçilerimizi tebrik ediyorum. Özverili çalışmalarıyla zaman içinde Zafer Medya’nın çatısı altında başarı bayrağını yükseltmişler. Birlikte çalışanlarıyla bir aile gibi olmuşlar. Tesisiler çok güzel bir noktaya gelmiş. Böylesine donanımlı baskı tesisleri bölgeye iş istihdamı kazandıran işyeri sahibi Metin Barlak’a Mehmet Barlak, Selahattin Barlak kardeşlere, emeği geçen çalışan personellerini tebrik ediyorum. Allah’tan bereketli kazançlar nasip etmesini temenni ediyorum. Bizim daha çok üretmemiz lazım, daha çok çalışmamız lazım. Ülkemiz daha iyi bir yere gelecekse her birimizin bu çorbada bir tuzumuz olacak ki amaçlarımıza ulaşalım. Ülkemizin marka değerini yükselterek, kaliteli, sürdürülebilir, yenilikçi üretim ve güvenilir tedarikçi kimliğimize katkı sunarak ekonomik büyümenin önünü açan tüm firmalarımızı tebrik ediyorum. Hem iş istihdamı açısından hem de firmalarımızın, markamızın üretimi artırmak ve güçlendirmek için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’nın liderliğinde üretim ve istihdamla birlikte Türkiye’nin daha güçlü büyümesine, kalkınmasına her zaman önceliğimiz olacaktır. Emeği geçenleri tebrik ediyor, başarılar diliyorum’ dedi.

GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.