Akbük huzurevini ziyaret ettiler

18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Vali Yavuz Selim Köşger ve beraberindeki protokol üyeleri, Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Akbük Huzurevini ziyarette bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Mar 2018 / Cmt 15:10 |
/ 49 Kez Okundu
| |
18-24 Mart Yaşlılar Haftası dolayısıyla AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Vali Yavuz Selim Köşger ve beraberindeki protokol üyeleri, Aile ve sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı Akbük Huzurevini ziyarette bulundu.
Akbük huzurevi ziyaretinde AK Parti Aydın Milletvekili Mehmet Erdem, Aydın Vali Yavuz Selim Köşger’e Aydın İl Jandarma Komutanı Selahattin Acara, Didim Kaymakamı Mehmet Türköz, Didim Garnizon Komutanı Çetin Gülseven, Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, eşlik etti. Ziyarette protokol üyeleri yaşlılarla bol bol sohbet ederek, sorunlarını ve sıkıntıları dinledi.
Türkiye’nin sosyal devletler arasında güçlü bir ülke olduğunu kaydeden Vali Köşger fırsat buldukça huzurevlerini, çocuk evlerini, çocuk yuvalarını ve sosyal yardım kuruluşlarını ziyaret ettiğini belirtti. Köşger “Devletimiz güçlü ve gücünü özellikle de en çok yardıma, ilgiye muhtaç olan insanlar üzerinde gösteriyor. Huzurevlerinde kalan insanlarımızın hakikaten huzur içerisinde yaşadığını görüyoruz.. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Huzurevlerimizde kalan vatandaşlarımıza da Allah’tan uzun ve sağlıklı ömürler diliyorum” dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.