Alanya Mahmutlara 2 çocuk parkı

Alanya Belediyesi, Mahmutlar Mahallesi’nde Atatürk ve Barbaros Caddeleri arasında bulunan 5 bin 882 metrekarelik yeşil alandaki 2 yeni parkın yapımı tamamladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Mar 2018 / Sal 15:12 |
/ 82 Kez Okundu
| |
Alanya Belediyesi, Mahmutlar Mahallesi’nde Atatürk ve Barbaros Caddeleri arasında bulunan 5 bin 882 metrekarelik yeşil alandaki 2 yeni parkın yapımı tamamladı.
Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü Mahmutlar Mahallesi’nde 191 ada batısındaki 2 bin 102 metrekarelik yeşil alana ahşap görünümlü oyun grupları, masa tenisleri, oturma alanları olan bir park yaptı. Parkın içerisine önümüzdeki günlerde dış mekân spor aletleri de yerleştirilecek. Bu parkın hemen önünde yer alan 192 ada batısındaki 3 bin 780 metrekarelik yeşil alanda ise içerisinde kafeterya, çocuk oyun grupları ve dinlenme alanları olan park inşa edildi.

Yücel: “Mahmutlar’da hizmetlerimize devam ediyoruz”
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mahmutlar Mahallesi’ne yapılan yatırımların hızla devam ettiğini söyledi. Yücel, “Mahmutlar Mahallemizde bisiklet yolları, sıcak asfalt, alt ve üst yapılar gibi hizmetlerimizin yanında sosyal yaşam alanlarının da sayılarını arttırarak bölge halkımıza hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Yapımını tamamladığımız 2 yeni parkta, çocukların güvenliğini ön planda tuttuk. Bu parklarımızla birlikte merkez ve kırsalda yaptığımız hizmetlere bir yenisini daha ekledik. Parklarımızda önceliğimiz çocuklarımızın güvenliği ve bedensel gelişimleri. Onların mutluluğu şehrimizin mutluluğudur” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.