Aliağa’da çocuklar için bahar şenliği

Aliağa Belediyesi’nin çocuklar için hazırladığı sosyal, kültürel ve eğlence dolu aktiviteler “Aliağa’da Bahar Şenliği” etkinlikleri ile devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Mar 2018 / Cmt 11:30 |
/ 58 Kez Okundu
| |
Aliağa Belediyesi’nin çocuklar için hazırladığı sosyal, kültürel ve eğlence dolu aktiviteler “Aliağa’da Bahar Şenliği” etkinlikleri ile devam ediyor.
Kültür sanat faaliyetlerini tüm hızıyla sürdüren Aliağa Belediyesi, çocuklar için hazırladığı “Aliağa’da Bahar Şenliği” etkinlikleri kapsamında “Gökkuşağının Altında” isimli oyunu Aliağalı çocuklarla buluşturacak. Uygur Çocuk Tiyatrosu tarafından hazırlanan senaryosu Nilbanu Engindeniz’e, yönetmenliği ise Suha Uygur’a ait müzikli çocuk oyunu miniklere kahkaha dolu saatler yaşatacak. Çocukların severek izleyeceği oyun Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında 18 Mart Pazar günü 13.00 ve 15.30 seansları ile gösterime sunulacak.
Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanındaki çocuk etkinlikleri tiyatro oyunu ile de sınırlı kalmayacak. Oyun sonrasında sihirbaz, animasyon ve palyaço gösterilerinin yanı sıra yüz boyama aktiviteleri de eğlenceye renk katacak. Etkinlikler sırasında miniklere süt, kek, pamuk helva ve patlamış mısır ikramı yapılacak. Isıtmalı şişme çadırda gerçekleştirilecek etkinliklerin tamamı ücretsiz olacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.