Altınordu Belediyesi’nden iftar yemeği ikramı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Altınordu Belediyesi’nden iftar yemeği ikramı
24 Mar 2023 / Cum 17:09
/ 26 Kez Okundu
| |

Ordu’nun Altınordu Belediyesi tarafından kurulan stantlar ile vatandaşlara iftarlık yemek ikram ediliyor.

Belediye tarafından mahallelere kurulan stantlarda dağıtılan iftarlık sıcak yemek ile Ramazan ayı bereketi tüm şehre ve hanelere yayılıyor. Belediye, Altınordu ile Adıyaman ve Gölbaşı ilçesinde Ramazan boyunca binlerce insana iftar ve sahur yemeği ikramında bulunacak. Deprem bölgesinde kurulan sofralarda depremzede vatandaşları ağırlayan belediye, Altınordu’da misafir olan depremzedeleri de unutmuyor. Şehir merkezinde stantlarda dağıtılan paket yemek dışında, yaşlılar, ihtiyaç sahipleri, depremzedeler ve dağıtım noktalarına gelemeyecek durumda olanlara ise iftar yemekleri belediye ekiplerince kapılarında teslim ediliyor.
Altınordu Belediyesi ayrıca Ramazan ayına özel sunduğu sıcak yemek hizmetinde görev başında olan güvenlik güçlerini ve iftar saatinde görevde olan kamu görevlilerini de yalnız bırakmıyor. Şehrin giriş ve çıkışlarında bulunan güvenlik noktalarında nöbette olan emniyet ve jandarma görevlileri iftar yemeği ve sahurluk ikramı yapılıyor.
Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Ramazan ayında dayanışma ve paylaşma seferberliğini arttırdıklarını belirterek, “Şehrimizde hanelere ve iftar sofralarına Ramazan bereketini taşıyoruz. Deprem bölgesinde de hem Altınordu’muzun şefkat ve merhametiyle kardeşlik elini, hem de Ramazan’ın rahmet ve bereket iklimini yürüklere taşıyoruz. Mübarek Ramazan ayı birliğimizin beraberliğimizin ve kardeşliğimizin devamına, dayanışma ruhumuzun güçlenmesine ve içinden geçmekte olduğumuz zor günlerin yaralarının sarılmasına vesile olsun” dedi.


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.