Anadolu Üniversitesi endüstri sektörünü ağırladı

Anadolu Üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün düzenlediği “12’nci Mühendislik ve Yönetim Akademisi” Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Mar 2018 / Pzt 10:28 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Anadolu Üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün düzenlediği “12’nci Mühendislik ve Yönetim Akademisi” Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.
Konferansta, Türkiye’deki 37 farklı üniversitenin mühendislik kulüplerindeki temsilciler bir araya geldi. Alanında uzman yedi katılımcı, endüstri sektöründeki gelişmeleri takip etmek ve teknolojiye uyum sağlamanın yollarını öğrenmek isteyen öğrencilerin soruları yanıtlandı.
Açılış konuşmalarını birlikte yapan Kulüp Başkanı Ömer Kabalay ve Yardımcısı Betül Ulupınar “2006 yılında Mühendislik Fakültesi’nde Endüstri Kulübü olarak yola çıktık. 2013 yılında isim değişikliğine giderek şu anki adımızı aldık. Değişimimizi yalnızca isimle değil içerikle de yenileyerek MUYAK’ı ulusal çapta bir etkinlik haline getirdik. Bizim bu başarımız üniversitemizin destekleriyle sağlanmıştır’’ diye belirttiler.
Kabalay ve Ulupınar ayrıca MUYAK dışındaki etkinliklerinden de bilgiler paylaştı.
Açılış konuşmasının ardından ilk sunumu enpara.com Ürün Müdürü Serkan Er gerçekleştirdi. İki gün boyunca endüstri sektöründeki lider firmaların önemli isimlerini ağırlayacak olan konferansın diğer katılımcıları ise Borusan Manheim Genel Müdürü Zafer Terzioğlu, Gittigidiyor Marka Temsilcisi Esra Midilli Ertem, Philips Strateji ve İş Geliştirmeden Sorumlu Direktör Selin Türkmenoğlu, Coco Cola E-ticaret Müdürü Ozan Bektaş, Lenova Pazarlama ve İletişim Direktörü Aysun Karabıyık Sarıkaya ve Khan Akademi Türkiye Direktörü Alp Köksal oldu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.