Aras EDAŞ’ın yeni yıl mesaisi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Aras EDAŞ’ın yeni yıl mesaisi
29 Ara 2023 / Cum 17:00
/ 2 Kez Okundu
| |

Doğuda elektrik dağıtım hizmeti veren Aras EDAŞ, yılbaşı gecesi kesintisiz enerji için çalışmalarını sürdürüyor. Genel Müdür Fikret Akbaş’ın başkanlığında gerçekleşen koordinasyon toplantısında Akbaş, yılbaşında takviye edilen ekiplerin hazır durumda, teknolojinin her türlü imkanını kullanmak suretiyle görev başında olacaklarını söyledi.

Yeni yılın sorunsuz bir şekilde geçmesi adına Genel Müdürlük toplantı salonunda gerçekleşen koordinasyon toplantısına koordinatör, müdür, şef ve birim temsilcileri katıldı. Yeni yılın kesintisiz enerji mesaisi ile karşılamaya hazırlanan Şirket, vatandaşların yeni yıla sorun yaşamadan girmesi için sahada görev başında olacaklarının ve aynı zamanda SCADA sistemi üzerinden şebekenin ölçüm, izleme ve kumanda faaliyetlerinin 24 saat boyunca takip edileceği bilgisini paylaştılar.
Yeni yıl öncesi yoğun mesai yaparak tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Aras EDAŞ Genel Müdürü Fikret Akbaş: “Huzurlu bir yeni yıl yaşanması adına ekiplerimiz ile gerekli tüm önlemleri aldık. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımız aralıksız sürdürüyor. Kesintisiz enerji için SCADA (Uzaktan Kontrol ve Kumanda) Merkezi’ndeki teknoloji ile şebeke online olarak takip edilip, arıza ve kesinti yaşanan bölgelere en kısa sürede müdahale edilecek. Müşterilerin mağduriyet yaşamaması için ekiplerimizle sahada azami gayret göstereceğiz. Yaşanabilecek olası arıza ve plansız kesintilere en kısa sürede müdahale edilmesi için de 7 ilde nöbetçi ekiplerimiz görev yapacak. Yeni yılın tüm ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.