Asker ailesi Afrin’e selam gönderdi

Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı harekatında görev yapan Uzman Çavuş Süleyman Dindar’ın annesi Zinet Dindar ve babası Mustafa Dindar Manisa’nın Gördes ilçesinden çocuklarına selam gönderdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
01 Şub 2018 / Per 11:58 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı harekatında görev yapan Uzman Çavuş Süleyman Dindar’ın annesi Zinet Dindar ve babası Mustafa Dindar Manisa’nın Gördes ilçesinden çocuklarına selam gönderdi.
Manisa’nın Gördes’in Güneşli mahallesinde doğan evli ve bir çocuk sahibi Uzman Çavuş Süleyman Dindar’ın Afrin’den sosyal medyada paylaştığı "Güneşli’ye selamlar" yazılı bir fotoğrafı Gördesliler tarafından beğeni toplayarak paylaşıldı. Gördesli Uzman Çavuş Süleyman Dinar’ın annesi Zinet Dindar ve babası Mustafa Dindar da Gördes’ten Afrin’deki çocukları için selam gönderdi. Afrin’de görev yapan Mehmetçikler için dua ettiklerini söyleyen baba Dindar, "İnşallah kazasız belasız geri döner. Rabbim tüm Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun. Cenab-ı Allah güç kuvvet versin. Allah milletimizi ve ordumuzu korusun" dedi.
Aileyi ziyaret eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol ise, “Zeytin Dalı Harekatı’nda görev alan askerlerimizden Süleyman Dindar kardeşimiz, geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan selam göndermişti. Bizler de kendisine aynı şekilde yaptığımız paylaşımla cevap vermiştik. Bugün hem ailemizi ziyaret etmek, hem de kendilerine moral vermek istedik. Askerlerimiz orada vatanımız için düşmanla çarpışıyor. Ülkemizin geleceği açısından, devletimizin bekası için bu mücadelede askerimiz gerekeni yapıyor" dedi.
Başkan Akyol ziyareti sonrası aileye Türk Bayrağı ve Kur’an-ı Kerim hediye etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.