ATSO’dan üyelerine büyük kolaylık

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) dijital dönüşüm projesi kapsamında üyelerine yönelik olarak bir projeyi daha hayata geçirdi

Eklenme: 22 Şubat 2018 / Perşembe 15:59:35
A A / 29 Kez Okundu
| |
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) dijital dönüşüm projesi kapsamında üyelerine yönelik olarak bir projeyi daha hayata geçirdi.
Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine yönelik olarak başlatmış olduğu proje kapsamında üyeler ATSO hizmet binasına gitmeden web sitesi aracılığı ile odanın vermiş olduğu kayıt sureti, faaliyet belgesi, ihale yasağı ve ticari ikametgah belgesini alabilecekler. Konu ile ilgili açıklama yapan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, “Üyelerimizin bizlerden talep etmiş olduğu isteklerin en başında gelen belge hizmetlerini artık odamız web sitesi aracılığı ile üyelerimize vereceğiz. Proje kapsamında üyelerimiz hizmet binamıza gelmeden bizlerden talep etmiş olduğu oda kayıt, faaliyet belgesi, ihale yasağı ve ticari ikametgah belgesini www.aksaraytso.org.tr adresinden alabileceklerdir. Teknolojik olarak her geçen gün artan hizmetlerimiz kapsamında üyelerimize bir kolaylık daha sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bilindiği üzere geçtiğimiz aylar içerisinde aidat ödeme uygulamasını da web sitemiz aracılığı ile üyelerimizin hizmetine sunduk ve çok iyi yönde geri dönüşler aldık. Üyelerimizin bizlere iletmiş olduğu geri bildirimler bize büyük motive olmakla beraber çalışmalarımıza ve projelerimizde manevi destek sağlamaktadır. İnşallah ilerleyen dönemlerde takdir buyurulur ve görevimize devam edersek, çok daha iyi hizmetleri üyelerimize sunacağız. Geleceğin Türkiye’sinin sanayi kentini biz Anadolu’da Aksaray’da inşa ediyoruz. Bu anlamda tüm üyelerimize mesajımız birlikte daha güçlü adımlarla hedeflerine koşan bir Aksaray için gelin, kentimizin geleceğini birlikte inşa edelim. Ülkemizde ve dünyada örnek gösterilecek bir Aksaray için esnafından, sanayicisine, yöneticisinden, çalışanına kadar herkesin katkısına, gücüne, emeğine ve hayallerine ihtiyacımız vardır” dedi.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.