Avcılar’dan Çanakkale’ye şehitlerimiz için pedallayacaklar

Avcılar Belediyesi’nin desteklediği spor kulüplerinden Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yılı münasebetiyle 24-25 Mart tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcularla Çanakkale’ye pedal çevirecek

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 10:11 |
/ 42 Kez Okundu
| |
Avcılar Belediyesi’nin desteklediği spor kulüplerinden Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yılı münasebetiyle 24-25 Mart tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen sporcularla Çanakkale’ye pedal çevirecek. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli arafından verilen Türk Bayrağı ise Çanakkale’ye ulaştırılacak.
Bugün yola çıkan Avcılarlı sporcular Çanakkale zaferinin 103’üncü yılı münasebetiyle 24-25 Mart tarihlerinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen olan bisikletçilerle 2 gün boyunca anma etkinlikleri düzenlenecek. Sabah saatlerinde Yenikapı’dan feribotla bandırmaya geçen Avcılarlı sporcular ve oradan Lapseki üzerinden toplamda 180 km pedal çevirecekler ve Çanakkale’ye ulaşacaklar. 25 Mart Pazar ise ikinci gün toplamda 70 km’lik Abide gezilerek Çanakkale’deki törenlere dahil olunacak ve Çanakkale Şehitlerimiz anılacak. Pedallayarak giden ekiple buluşularak sabah kahvaltısı yapılacak ve 24 Mart Cumartesi birinci gün yaklaşık olarak 65 km’lik Troia etabı gezilecek. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli tarafından verilen Türk Bayrağı ve Avcılar Belediyesi logolu bayrağı Çanakkale’ye ulaştırılacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.