Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı Erdel, Bakan Yardımcısı Pakdil ile görüştü

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil ile görüştü.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Mar 2023 / Çar 11:23 |
/ 28 Kez Okundu
| |

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil’e ziyarette bulundu. Aydın ili tarımsal faaliyetleri, Aydın Ticaret Borsası’nın tamamlanan ve devam eden projelerin paylaşıldığı ziyarette, Aydın Ticaret Borsası üyelerinden ve sektör temsilcilerinden iletilen talep ve öneriler aktarıldı.

Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel, “Milletvekilimiz ile birlikte Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Dr. Nihat Pakdil’i ziyaret ederek, ilimizdeki tarımsal faaliyetlerin mevcut durumu ve çözüm önerileri hususunda istişarelerde bulunduk. İlimizdeki tarımsal faaliyetlere yönelik çalışmalarımızı paylaştık. Bakan Yardımcımız Dr. Nihat Pakdil ve vekilimiz borsamızın gerçekleştirmiş olduğu projelere verdikleri destek ve ilgi için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil’e, Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkanı A.Bahri Erdel tarafından Aydın İnciri takdim edildi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.