Aydın’da imzalar Karacasu için atıldı

Aydın’ın Karacasu ilçesinde Devlet Su İşleri (DSİ) tarafından tarım arazilerinin sulanmasına katkı sağlayan yerüstü sulaması ikmali şebekesi yapılacak.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Oca 2023 / Per 09:26 |
/ 42 Kez Okundu
| |

Devlet Su İşleri (DSİ) 21. Bölge Müdürlüğü tarafından Karacasu’nun Güzelköy ve Çamköy mahallelerine arazi sulamasına destek olacak olan yerüstü sulaması ikmal şebekesi yapılacak. Bu çerçevede DSİ 21. Bölge Müdürlüğü, “Aydın Karacasu Güzelköy ve Çamköy Yerüstü Sulaması İkmali” için protokol imza töreni gerçekleştirdi. DSİ 21. Bölge Müdürü Emrah Köleoğlu tarafından imzalanan protokol çerçevesinde 2 mahallede toplam 2 bin 100 dekar tarım arazinin sulanması sağlanacak.

Konu ile ilgili DSİ 21. Bölge Müdürlüğü’nden yapılan açıklamaya göre “Aydın Karacasu Güzelköy ve Çamköy Yerüstü Sulaması İkmali işinin sözleşmesi Bölge Müdürümüz Emrah Köleoğlu tarafından imzalanmıştır. Sözleşme çerçevesinde Karacasu ilçesine bağlı Güzelköy ve Çamköy mahallelerinde 2 bin 100 dekar zirai arazinin sulanması için gerekli borulu sulama şebekesi ve sanat yapıları inşa edilecektir. Sözleşme bedeli 48 milyon 21 bin 21,21 TL olup, işin süresi 600 takvim iş günüdür” ifadelerine yer verildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.