Balık pazarı ve manav hali tamamlandı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Paşabağı Mahallesinde yapımı tamamlanan balık pazarı ve manav halinde incelemelerde bulunarak esnafla bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
03 Oca 2018 / Çar 14:52 |
/ 41 Kez Okundu
| |
Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Paşabağı Mahallesinde yapımı tamamlanan balık pazarı ve manav halinde incelemelerde bulunarak esnafla bir araya geldi.
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin balık satıcılarına yönelik Paşabağı Mahallesinde yaptırdığı balık pazarı ve manav hali tamamlandı. Kent merkezinde dağınık ve hijyenik olmayan koşullarda balık ve su ürünleri satışının önüne geçmek amacıyla Büyükşehir Belediyesi meclis tahsis kararı gereği yaptırılan ve 3 bloktan oluşan pazarı gezen Başkan Nihat Çiftçi, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Pazar esnafıyla sohbet eden Başkan Çiftçi, esnafa hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Büyükşehir Belediyesi encümenince oluşturulan tespit komisyonu tarafından belirlenen hak sahiplerinin noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirilerek 57 iş yerinin tahsis sözleşmesi imzalandı. İmzaların ardından Büyükşehir Belediyesinin yaptırdığı balık pazarı ve manav halindeki iş yerleri hak sahiplerine tahsis edildi.
Pazarda yapılacak olan tadilatın ardından balık ve su ürünleri satışı tek çatı altında yapılacak.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.