Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı:

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, hafta sonu Balıkesir’de vatandaşları ve esnafı iş yerlerinde ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Mar 2018 / Paz 14:35 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, hafta sonu Balıkesir’de vatandaşları ve esnafı iş yerlerinde ziyaret etti. Esnaf ziyareti sırasında konuşan Vali Yazıcı, esnafın ekonomiye artı değer kattığını açıkladı.
Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı hafta sonunu esnaf ve vatandaşları iş yerlerinde ziyaret ederek değerlendirdi. Esnafın sorunlarını dinleyerek hayırlı ve bol kazançlar dileyen Vali Yazıcı’ya İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız da eşlik etti. Balıkesir esnafıyla iç içe olduklarını belirten Vali Yazıcı, "Taksi duraklarımızı ve esnaflarımızı ziyaret ediyoruz ve vatandaşlarımızı dinliyoruz. Yapabileceğimiz ne varsa onlarla istişare ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
Esnaf ve vatandaş ziyareti sonrası Karesi Tarih Rehberlik ve Eğitim Derneğine ziyarette de bulunan Yazıcı, güzel insanların, güzel niyetlerle bir araya gelip gayret ettiklerinde kamu hizmetkarı olarak kendilerinin de birinci görevinin onlarla birlikte olmak olduğunu belirtti.
Esnafın ekonomiye artı değer kattığını ifade eden Vali Yazıcı, "Bizler halkın hizmetkarlarıyız, hizmet etmenin mutluluğu hiçbir şeyle ölçülemez. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler ile vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Sık sık esnafımızı ziyaret edip onların çayını içerek, dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, sohbet ediyor ve esnaflarımıza misafir oluyoruz. Hemşehrilerimizle bir araya gelerek, onların sorunlarını dinlemeye devam edeceğiz" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.