Başkan Acar’dan esnaf odalarına ziyaret

Konya’nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, Aladağ Kayak Merkezinin kente katacağı değerleri anlatmak üzere Konya’da faaliyet gösteren esnaf odalarını ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Şub 2018 / Per 16:22 |
/ 75 Kez Okundu
| |
Konya’nın Derbent İlçe Belediye Başkanı Hamdi Acar, Aladağ Kayak Merkezinin kente katacağı değerleri anlatmak üzere Konya’da faaliyet gösteren esnaf odalarını ziyaret etti.
Konya Şoförler, Nakliyeciler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Şen ve Konya Kitap, Kırtasiye, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanı Ramazan Kuşpınar ile görüşen Başkan Hamdi Acar, Aladağ Kayak Merkezinin önümüzdeki kayak sezonuna yetiştirilmesi için çalışmaların hızla sürdüğünü ifade etti. Başta esnaf odaları olmak üzere diğer sivil toplum kuruluşlarının desteğinin kayak merkezini daha güçlü ve tanınabilir kılacağını belirten Acar, merkezin Konya esnafına da katkı sağlayacağını dile getirdi.
Konya Şoförler, Nakliyeciler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ahmet Şen ise Aladağ Kayak Merkezinin Konya ve Türkiye’nin kış turizmine değer katacağını belirtti. Bu tür merkezlerin esnafın kalkınması için önemli olacağına dikkat çeken Şen, projenin hayata geçirilmesiyle birlikte Konya ekonomisine fayda sağlayacağını vurguladı.
Konya Kitap, Kırtasiye, Fotokopi ve Matbaacılar Odası Başkanı Ramazan Kuşpınar da Derbent’in Türkiye’de kış turizmi noktasından söz sahibi olan bir ilçe konumuna ulaştığını dile getirdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.