Başkan Albayrak TESKİ yönetim kurulu toplantısına katıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Şub 2018 / Cum 16:11 |
/ 34 Kez Okundu
| |
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen TESKİ Yönetim Kurulu Toplantısına katıldı.
Kadir Albayrak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Genel Müdür Yardımcısı Dr. İbrahim İçöz, Yönetim Kurulu Üyeleri Rıza Tekin ve A.Soner Ergin katıldı. Düzenlenen toplantıda gündem maddeleri görüşülerek TESKİ’ nin önümüzdeki dönem çalışmaları konusunda bazı kararlar alındı.
Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından, Başkan Albayrak, TESKİ Genel Müdürlüğü bünyesinde yürüttükleri başarılı ve özverili çalışmaları sebebiyle bazı personele başarı belgesi takdim etti ve kendilerini tebrik etti. Başarı belgelerini alan personel de, her zaman özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini dile getirerek, kendilerine bu ödülün layık görülmesinden dolayı oldukça mutlu olduklarını belirttiler.
Daha sonra Başkan Albayrak, TESKİ Genel Müdürlüğü Ana Hizmet Binasında incelemelerde bulundu. Önceden tüm personelin büyük bir tek salonda, ortak alanda çalıştığı kat düzeni, yeni bir projelendirme ile birbirinden bağımsız ayrı odalar haline getirildi. Böylece personelin daha sessiz bir ortamda, daha verimli bir şekilde çalışabileceğinin bilgisini aldı. Bu projenin yapılmasında ve hayata geçirilmesinde emeği geçen, TESKİ Genel Müdür Yardımcısı Mimar Nilgün Marmara, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Karadağ ve tüm TESKİ emekçilerine teşekkür etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.