Başkan Alemdar: "Yolları ak, aydınlık olsun"

AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, 3

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
02 Şub 2018 / Cum 12:27 |
/ 105 Kez Okundu
| |
AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkanı Şehime Kaya, 3. Olağan Kongre sonrası yeni yönetimle birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ı makamında ziyaret etti.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, 3. OIağan Kongre sonrası AK Parti Serdivan Kadın Kolları Başkan Şehime kaya ve yönetimine ziyaretleri için teşekkür etti. Başkan Alemdar, AK Parti’nin tüm kademelerinde görev alan herkesin tek bir gaye için çalıştığını ifade etti. Bugüne kadar Serdivan İlçe Kadın Kolları’nın özveriyle çalıştığını, bundan sonra da aynı özveriyle yollarına devam edeceklerine yürekten inandığını söyleyen Alemdar, “Bizim hedefimiz; Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde bu millete en güzel şekilde hizmet etmektir. Onun izinden yürümeye de devam edeceğiz. Çalınmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayan kadın kollarımıza yeni dönemlerinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Yolları AK, Aydınlık olsun” dedi.
Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın birikim ve deneyimlerinden her zaman yararlandıklarını ve yararlanmaya da devam edeceklerini belirten Şehime Kaya ise, “Bugüne kadar bütün çalışmalarımızda yanımızda yer alan, bizi destekleyen ve yol gösteren Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.