Başkan Alıcık, Nazlı Su’yu tanıttı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sağlık Bakanlığı ve çeşitli kuruluşlar tarafından yapılan incelemeler sonucu Türkiye’nin en iyi ilk 10 suyu arasına giren Nazlı Su’yu basın mensuplarına tanıttı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 11:39 |
/ 76 Kez Okundu
| |
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Sağlık Bakanlığı ve çeşitli kuruluşlar tarafından yapılan incelemeler sonucu Türkiye’nin en iyi ilk 10 suyu arasına giren Nazlı Su’yu basın mensuplarına tanıttı.
Gazetecilerle birlikte Nazlı Su Dolum Tesisleri’nde incelemelerde bulunan Başkan Alıcık, yetkililerden bilgi aldı. Nazlı Su’yun gelişen ve büyüyen bir marka olduğuna dikkat çeken Genel Müdür Mustafa Tuğrul, “Gıda hareketi su ölçümünde Nazlı Su 9’uncu sıradaki yerini korudu. 2013 yılında da 9’uncu sıradaydık. Şırlan Su da 13’üncü sırasını korudu. Nazilli Belediyesi’nin desteği ile 5 yıl gibi kısa bir sürede en ön sıralarda yer almaya başladık. Bundan sonra bu değeri koruyarak Nazilli Belediyemizi tanıtmaya devam edeceğiz” dedi.
Bardak su üretiminde en iyi firma seçildiklerini belirten Tuğrul, “Bir buçuk milyon koli bardak su satışımız var. Ege Bölgesi’nde bu anlamda en iyi firmayız. Suyumuz birçok otel ve hastanede kullanılıyor. 5 litrelik ürünlerde ise 2018’e kadar tüm denetimleri başarıyla atlattık. Bardak sudaki öncülüğümüzü 05, 1,5 ve 0,33 litrede de sahaya taşıyarak en iyi olma yolunda çaba sarf edeceğiz” dedi.
Nazilli markalarından alınan başarının gurur verdiğini dile getiren Nazilli Belediye Başkanı Alıcık, “Nazlı Su ve Şırlan Nazillimizin markası. Biz istiyoruz ki uzun yaşam şehri Nazillimizde su markası öne çıksın. Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı incelemelerde en üst sıralarda olması ve Aydın’daki diğer markalardan önde olması bizi mutlu ediyor. Nazlı Su yıllar önce açtığımız bir fabrikaydı. Nazilli Belediyesi olarak elimizden gelen desteği gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.