Başkan Atilla: "Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz"

Çermik ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz” dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Şub 2018 / Pzt 11:52 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Çermik ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, “Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz” dedi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, ilçelerde halk ve esnaflarla buluşmaya devam ediyor. Çermik ilçesinde esnafları ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşların görüşlerini ve taleplerini dinledi. Başkan Atilla, kıraathanede vatandaşlarla beraber çay içip sohbet etti. Çermik ilçesinin turizmde önemli bir noktada olduğuna değinen Başkan Atilla, "Kaplıcalarıyla meşhur ilçemizde, Türkiye’nin her yerinden misafirlerimizi ağırlayacak alt yapı oluşturuldu. Konaklamadan ulaşıma birçok konuda gelişen ilçemizde, yerli ve yabancı turistler, gönül rahatlığıyla gezebilir. Herkesi, kültürel, doğa ve tarihi yönden önemli bir noktada bulunan ilçemizi görmeye davet ediyorum” diye konuştu.

“Hizmet ederken sevgiyle çalışıyoruz”
Her ilçe gibi Çermik’in de gelişmesi için Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarına devam ettiğini belirten Başkan Atilla, halka hizmet ederken sevgiyle çalıştıklarını söyledi. İlçelerin eksiklerine göre çözümler geliştirdiklerini aktaran Başkan Atilla, "Göreve geldiğimiz ilk gün, her şey çok güzel olacak diye işe başladık. Projelerimizi yaparken sevgimizi de işin içine koyduk. Hemşehrilerimizin gönlüne giden yolu imar ediyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak bir taraftan hemşehrilerimizin ihtiyaçlarını gideriyoruz diğer taraftan da gönüllere giden yolu yapıyoruz" dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.