Başkan Atilla vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

Kayapınar ve Yenişehir ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Herkesin sesine kulak vererek bu şehri, bu şehirde yaşayanlarla birlikte yönetiyoruz" dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Mar 2018 / Paz 12:48 |
/ 51 Kez Okundu
| |
Kayapınar ve Yenişehir ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, "Herkesin sesine kulak vererek bu şehri, bu şehirde yaşayanlarla birlikte yönetiyoruz" dedi.
Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Kayapınar ve Yenişehir ilçelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Çocuklara balon hediye eden simit ikramında bulunan Başkan Atilla, vatandaşların sorun ve taleplerini dinledi. Kayapınar ilçesi Yenihal Kavşağında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Atilla, "Herkesin sesine kulak vererek bu şehri bu şehirde yaşayanlarla birlikte yönetiyoruz. Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz" diye konuştu.
Daha sonra Yenişehir Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Serdar Kartal ile Yenişehir ilçesi Üçkuyu bölgesinde esnafı ziyaret eden Başkan Atilla, vatandaşlarla selamlaştı. Belediyelerin ortaklaşa çalışarak halka hizmet ettiklerini belirten Başkan Atilla, "Yenişehir ilçemize hak ettiği hizmetleri sunmak adına birlikte çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.