Başkan Ay, Makedonya’da önemli görüşmelerde bulundu

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Türkiye Beyazay Derneği ve Beyazay Derneği Düzce Şubesi işbirliği ile düzenlenen proje kapsamında gittiği Makedonya’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 16:50 |
/ 139 Kez Okundu
| |
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Türkiye Beyazay Derneği ve Beyazay Derneği Düzce Şubesi işbirliği ile düzenlenen proje kapsamında gittiği Makedonya’da önemli ziyaretler gerçekleştirdi.
Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Türkiye Beyazay Derneği ve Beyazay Derneği Düzce Temsilciliği işbirliği ile düzenlenen “Evlad-ı Fatihana Uzanan Gönül Köprüsü” projesi kapsamında gittiği Makedonya’da önemli görüşmeler yaptı. Ziyaretlerde Başkan Dursun Ay’ı Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Özgür Sağlam ve Türkiye Beyazay Derneği Düzce Şube Başkanı Nurullah Çelebi de yalnız bırakmadı.
Üsküp’te bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Başkan Ay ve beraberindeki heyet, daha sonra Yunus Emre Enstitüsü Müdürü Şemsettin Şeker, TİKA Koordinatörü Aytekin Ayden ve Çayır Belediye Başkanı Visar Ganiu ile İmago Plus Derneği Başkanı Zemrijet Bela Veseli ile bir araya geldi. Ziyarette Başkan Dursun Ay, ülkede engelliler için yapılan sosyal sorumluluk projelerini konuşarak orada yapılacak çalışmalara destek sözü verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.