Başkan Aydın: "Belediyemizin kapısı herkese açıktır"

AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini bırakan Burak Kuruçay ve yönetimi, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek görevde bulundukları süreçte verdiği destekler için teşekkür etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Mar 2018 / Sal 18:06 |
/ 50 Kez Okundu
| |
AK Parti Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevini bırakan Burak Kuruçay ve yönetimi, Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek görevde bulundukları süreçte verdiği destekler için teşekkür etti.
AK Parti İl Gençlik Kolları Olağan Kongresi geçtiğimiz Pazar günü gerçekleştirildi. Kongrede görev süresi dolan Burak Kuruçay görevi Ahmet Duman’a devretti. Devir sonrasında Burak Kuruçay ve yönetimi Belediye Başkanı Sami Aydın’ı makamında ziyaret ederek,"Görev süresince belediye başkanından ziyade bizlere ağabey oldunuz. Her talebimiz karşılık gördü, bunun için size teşekkür ediyorum." dedi.
Başkan Aydın ise,"Her biriniz AK Parti ve bizim için bir değersiniz. Sizler görev sürenizi doldurdunuz, bundan sonra belki farklı görevler alacaksınız, belki dışarıdan bir gönüllü olacaksanız ancak size bu süreçte gösterdiğiniz gayret için teşekkür ediyorum. Bundan sonra da belediyemizin kapısı hepinize açıktır. Görevimiz bitti diye düşünmemelisiniz, sizler bu partinin birer neferisiniz." diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Aydın, Kuruçay’a ziyaretin anısına teşekkür plaketi takdim etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.