Başkan Aydın liselilerle buluştu

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kariyer Buluşmaları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Mar 2018 / Pzt 16:23 |
/ 54 Kez Okundu
| |
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Kariyer Buluşmaları kapsamında öğrencilerle bir araya gelerek tecrübelerini paylaşmaya devam ediyor.
Başkan Remzi Aydın bu hafta Rami Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileriyle biraraya gelerek sohbet etti.
Başkan Remzi Aydın programın düzenlendiği salona girdiği anda öğrenciler alkışlarla karşıladılar. Programa, okulda ilçe dışından gelen öğrencilerin de bulunması nedeniyle kendini tanıtarak başlayan Başkan Remzi Aydın, Eyüpsultan Silahtarağa Mahallesi’nde doğduğunu belirtti. Ardından ise eğitim durumunu, okul yıllarını ve okuduğu okulları anlattı.
Başkan Aydın tecrübelerini paylaştı
Konuşmasında “Başarılı insan, doğru insan ve iyi insan” nasıl olunacağını örneklerle anlatan Başkan Aydın, bu meziyetlere sahip insanların ömür boyu her alanda başarıya ulaşacaklarını belirtti.
Öğrencilere, her zaman doğru ve dürüst olmaları öğüdünü veren Başkan Remzi Aydın, mesleki hayatı ile ilgili olarak her zaman azimle çalışarak prensipleri doğrultusunda hareket ettiğini ve hiç bir zaman prensipleri dışına çıkmadığını, bunun da kendisine başarıyı getirdiğini söyledi.
Öğrencilere de başarıya ulaşmaları için okulda gösterdikleri başarıyı okul sonrasında da devam ettirmeleri gerektiğini belirtti. Sonrasında öğrencilerin sorularını yanıtlayan Başkan Remzi Aydın, Eyüpsultan Belediyesi olarak öğrencilere yönelik gerçekleştirilecek gezi ve diğer projelerden de bahsetti.
Samimi bir ortamda, sohbet havasında gerçekleşen program sonunda ise bir öğrenci, okullarına gelerek kendileriyle tecrübelerini paylaşan Başkan Aydın’a teşekkür etmek amacıyla çiçek takdim etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.