Başkan Bakıcı kurum müdürlerini, şampiyon sporcuları ve iş adamlarını ağırladı

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı kurum görüşmeleri gününde iş adamlarını, kurum müdürlerini ve başarılı sporcuları ağırladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Ara 2017 / Çar 10:51 |
/ 27 Kez Okundu
| |
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı kurum görüşmeleri gününde iş adamlarını, kurum müdürlerini ve başarılı sporcuları ağırladı.
Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı geleneksel hale getirdiği kurum görüşmeleri gününde farklı sektörlerden ve kurumlardan gelen misafirlerini ağırlayarak fikir alış verişinde bulunuyor, istek ve taleplerini dinliyor. Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı makamında ziyaret eden Bozüyük Rehberlik ve Araştırma Merkezi Müdürü Zeynep Münteha Akpınar, Kumral Abdal Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali Bilgin, İMKB Anadolu Lisesi Okul Müdürü Halil Ünal ve okulun Bilecik İl Şampiyonu olan Futsal ve Hentbol takımının başarılı sporcuları, Bozüyük İş Adamları ve Sanayicileri Derneği yönetim kurulu üyeleri Başkan Bakıcı ile bir süre sohbet etti. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen ziyaretlerde karşılıklı olarak fikir alış verişinde bulunularak çeşitli konular istişare edildi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.