Başkan Çalışkan: “Şehrin her köşesine hizmet götürüyoruz”

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fatih Mahallesinde yapımı tamamlanan mahalle evinde incelemelerde bulunarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Mar 2018 / Per 15:44 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Fatih Mahallesinde yapımı tamamlanan mahalle evinde incelemelerde bulunarak mahalle sakinleriyle bir araya geldi.
Başkan Çalışkan, mahalle evinin toplantı salonu olarak kullanılmasının yanı sıra, düğün, taziye gibi özel günlerde ve toplantı, eğitim ve kurs gibi diğer sosyal etkinlikler için de kullanılabileceğini söyledi. "Şehrin her köşesine hizmet götürüyor ve vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretiyoruz diyen" Çalışkan, “Teknolojik gelişme ve kent yaşamının karmaşası, maalesef insanların birbirleriyle doğrudan iletişim kurmasının önüne geçiyor. Bu tür sosyal donatı alanları ve mahalle evleriyle kent yaşam kültürünü sürekli diri tutmayı hedefliyoruz. İnşa ettiğimiz bu tesis, mahalle sakinlerinin duyduğu birçok ihtiyaca cevap verecek. Burada toplantılar, programlar, toplu yemek, düğün ve taziye kabulü gibi birçok etkinlik düzenlenebilecek. Özellikle mahalle sakini hanımlar bu tesiste bir araya gelip çeşitli sosyal etkinliklerde bulunabilecek. Tüm sosyal donatılara sahip binanın çevresinde yapılacak peyzaj düzenlemelerinin ardından mahalle halkının kullanımına sunacağız. Şehrimize, mahallemize ve halkımıza hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.