Başkan Çelik Adil Aygül Parkında incelemelerde bulundu

Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik geçtiğimiz günlerde Arda Mahallesinde yapım çalışmaları başlayan Adil Aygül Parkında incelemelerde bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Oca 2018 / Cmt 17:10 |
/ 118 Kez Okundu
| |
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik geçtiğimiz günlerde Arda Mahallesinde yapım çalışmaları başlayan Adil Aygül Parkında incelemelerde bulundu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Çelik, teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, geçtiğimiz günlerde yapımı çalışmaları başlayan Adil Aygül Parkında incelemelerde bulundu. Arda Mahallesi Molla Şaban Camii arka kısmında yapılan park alanı ile alakalı teknik ekipten bilgi alan Başkan Çelik, parkın en kısa sürede bitirilerek vatandaşlara hizmet vereceğini ifade etti. Daha önceki parkın çok eskidiği için bir yenileme çalışması başlattıklarını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Çalışmalarımız beklentimizden daha hızlı devam ediyor. İnşallah en kısa sürede Adil Aygül Parkını tamamlayıp açılışının gerçekleştireceğiz. Bu park alanımız yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alan. Yürüyüş yolları, yeşillendirme ve aydınlatmaları ile birlikte yaklaşık 600 bin liraya yapılacak olan bu parkımızı mahalle halkımızın daha rahat kullanacağı bir hale getiriyoruz. Yürüyüş yolları, çocuk oyun gurupları, oturma bankları ile tüm mahalle halkımıza hitap edecek çok güzel bir olacak. Yıllar önce yapılmış olan bu parkın vatandaşlarımız tarafından yenilenmesi talepleri sürekli oluyordu. Şehzadeler Belediyesi olarak bu parkımızın yeniden yapılması için bir proje çalışması yaptık. Yaptığımız projeyi halkımız ile paylaştığımızda büyük beğeni toplamıştı. Hızlı bir şekilde parkın yenilenmesi için bir çalışma başlattık. İnşallah yoğun bir şekilde süren çalışmalarımız kısa bir süre içeresinde sona erecek ve bu güzel parkımızı halkımızın hizmetine sunmuş olacağız. Parkımız yeni görünümüyle daha güzel bir park olacak. Çevresinde yaptığımız çalışma ile otopark alanları yapılacak. İçerisindeki oturma bankları, yürüyüş yolları ve aydınlatma sistemleri ile çok güzel bir parkı daha ilçemize kavuşturmuş olacağız. Bu güzel parkımızda istedik ki geçtiğimiz ay vefat eden ve tüm Manisalılar tarafından sevilen eski Belediye Başkanımız Adil Aygül ağabeyimizin ismini yaşatalım. Bunun içinde Belediye Meclisimizde tüm guruplarımızın almış olduğu ortak kararla, bu güzel parkımızın isminin Adil Aygül Parkı olmasının kararlaştırdık. Adil Aygül Parkımız tüm Manisalı hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.
Başkan Çelik’in ardından konuşan Arda Mahalle Muhtarı Adem Arslan, parkın yeniden yapılması nedeniyle Başkan Çelik ve Şehzadeler Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.