Başkan Doğan, Bekirpaşa esnafını ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Bekirpaşa Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
21 Mar 2018 / Çar 12:07 |
/ 102 Kez Okundu
| |
İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Bekirpaşa Mahallesi’nde faaliyet gösteren esnafı ziyaret etti.
İlçenin farklı yerlerinde esnaf ve vatandaşla bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan son olarak Bekirpaşa Mahallesi’ndeki esnafı ziyaret etti. Ziyarette Doğan’a Belediye Meclis Üyesi Mehmet Çetin’in ve 28 Haziran Mahalle Muhtarı Mukadder Mengü eşlik etti.
Ziyaret kapsamında Başkan Doğan esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip, onların istek ve önerilerini dinledi. Yapılan çalışmalarla bölgenin çehresinin değiştiğini belirten Doğan, “Yıllardır el değmeyen hizmetten mahrum bırakılan Bekirpaşa bölgesi artık şehrimizin cazibe merkezi oldu. Bölge yapılan kaldırım çalışmaları ve fiziki yapısında yapılan iyileştirmelerin yanı sıra sosyal belediyecilik çalışmalarının en güzel örnekleri de bu bölgeye yapıldı. Kültür merkezleri, önümüzdeki günlerde açılışlarını yapacağımız gençlik merkezlerimiz, yapılan çalışmalardan sadece bazıları” dedi.
Cephanelik bölgesinde yürütülen çalışmaların da bölgeye önemli katkı sağladığına dikkat çeken Başkan Doğan “Amatör spora yapılan en büyük yatırım olan Cephanelik Spor Tesislerimizle başlayan çalışmalarımız, Kadın Sosyal Yaşam Merkezi ve özellikle yaz aylarında vatandaşların ilk adresi haline gelen mesire alanı ile devam etti. Dünyanın en kapsamlı Deprem Müzesi, Sanal Gerçeklik Küresi de bölgenin değerine değer katacak projeler arasında yer alıyor. Cephanelik’te yapımı hızla devam eden şehir hastanesi de hem bölgeye hem de şehrimize çok önemli katkılar sağlayacak” şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.