Başkan Ergün 9 milyon TL’lik altyapı yatırımını inceledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula’daki yatırımları incelemek üzere ilçeyi ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Şub 2018 / Çar 16:26 |
/ 91 Kez Okundu
| |
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Kula’daki yatırımları incelemek üzere ilçeyi ziyaret etti. Başkan Ergün’ün ilk durağı ise 9 milyon TL altyapı yatırımı yapılan Gökçeören Mahallesi oldu.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Kula’da tamamlanan ve devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Ergün ilk olarak Gökçeören Mahallesine giderek mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Başkan Ergün’e, Kula Belediye Başkanı Hüseyin Tosun, MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Balaban, Büyükşehir ve MASKİ Daire Başkanları, Büyükşehir ve Kula Belediye Meclis üyeleri, MHP ilçe Başkanı Nazım Baytok, Ülkü Ocakları İlçe Başkanı Mikail Bulut ve Kula Koordinatörü Faik Şentürk eşlik etti.
Gökçeören Mahallesindeki çalışmaları inceleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Mahalle Muhtarı Hekmet Eren ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Mahalleye yeni bir sondaj müjdesi veren Başkan Ergün, “Belde belediyesinden mahalleye dönüşen ve şimdiye kadar hiçbir altyapı çalışması yapılmayan yerlerden biri olan Gökçeören Mahallemizde, MASKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından hayata geçirilen çalışmalarla altyapı dönüşümü yaşanıyor. Mahallemize 27 kilometre kanalizasyon, 28 kilometre içme suyu hattı ve 71 bin metrekare kilit parke taş çalışması yapıyoruz. Mahallemizdeki kanalizasyon çalışmalarımız tamamlandı. İçme suyu noktasında da yarıya geldik. Allah’ın izniyle bugün de kilit parke taş döşemeye başlıyoruz. Ayrıca, 3 içme suyu deposunun bakım onarımı ve bir tane de sıfırdan içme suyu deposu inşa edeceğiz. Mahallemize yaptığımız yatırımlarımız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.