Başkan Ergün’e duygulandıran hediye

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e doğum gününü kutladığı 22 Şubat tarihinde en anlamlı hediye Suriye’den geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 16:25 |
/ 170 Kez Okundu
| |
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e doğum gününü kutladığı 22 Şubat tarihinde en anlamlı hediye Suriye’den geldi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görev yapan Manisalı Asker Ömer Balcı, üzerine “Mutlu yıllar Cengiz Ergün” yazdığı top mermisinin fotoğrafını Başkan Ergün’e sosyal medya hesabından gönderdi. Anlamlı hediye karşısında oldukça duygulanan Başkan Ergün, Manisalı asker nezdinde tüm Mehmetçikleri “Allah’a emanet olun” diyerek selamladı.
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, 22 Şubat günü, ad gününü kutladı. Vatandaşlar da, Başkan Ergün’e gerek sosyal medya hesabından, gerek de çeşitli yollardan doğum gününü kutlayan iyi dileklerini yazdı. Başkan Ergün’e en anlamı hediye ise Afrin’den geldi. Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 35 gündür sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Manisalı askerlerden Ömer Balcı, Başkan Ergün’e üzerine “Mutlu yıllar Cengiz Ergün” yazdığı top mermisinin fotoğrafını sosyal medya hesabından gönderdi. Anlamlı hediye karşısında oldukça duygulanan Başkan Ergün, “Bugüne kadar aldığım en güzel hediyeydi. Öncelikle Ömer Balcı evladıma çok teşekkür ediyorum. Allah güç kuvvet versin. Kahraman Mehmetçiğimiz Afrin’de bölücü hainlere karşı önemli bir operasyon yürütüyor. Cenab-ı Allah yar ve yardımcıları olsun. Kazasız, belasız bir şekilde ailelerine, sevdiklerine kavuşmaları en büyük duamızdır. Buradan gerek Afrin’de, gerek Irak’ın kuzeyinde, gerek ülkemizin çeşitli noktalarında görev yapan tüm kahramanlarımızı Allah’a emanet ediyorum. Allah’a emanet olun” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.